Profesor de educatie fizică (instructor fitness), bălți

The Red Cross Society of the Republic of Moldova
Oraș: Bălți
Studii: Școală profesională
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Part-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Societatea Crucii Roșii din Moldova, filiala Bălți, caută o persoană de încredere și grijulie pentru a se alătura echipei noastre de instructori de fitness de la Centrul „Unitate”. Vei fi responsabil(ă) pentru a preda o varietate de cursuri de fitness.

Responsabilități:
- Dezvoltarea și susținerea unor cursuri de fitness atractive și sigure, adaptate diferitelor grupe de vârstă și niveluri de condiție fizică (copii, adulți, seniori).
- Program de lucru cu jumătate de normă: 36 de ore pe lună, între marți și sâmbătă.
- Crearea unui mediu de învățare pozitiv și incluziv pentru participanții cu toate abilitățile.
- Asigurarea utilizării corecte a echipamentului și prioritizarea siguranței participanților în timpul orelor.
- Menținerea unor evidențe precise ale prezenței și urmărirea progresului participanților.
- Poate fi necesar să sprijini sarcinile administrative legate de programul de fitness.

Calificări
- Minimum 2 ani experiență ca profesor de sport sau instructor de fitness.
- Este necesară certificarea într-un program de fitness recunoscut (de ex., aerobic, fitness de grup, antrenor personal).
- Experiența de lucru cu copiii, adulții și seniorii este foarte dorită.
- Cunoașterea yoga sau a altor metode specializate de fitness este un avantaj.
- Abilități puternice de comunicare, interpersonale și de motivare.
- Capacitatea de a susține sesiuni în limba în limba rusă sau ucraineană.

Condiții:
Termenul contractului: determinat, până la 31.12.2024
Program de lucru: Part-time (36 ore pe lună) Marți – Sâmbătă.
Vă încurajăm să expediați CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa de email: hr.office@redcross.md pana 14.08.2024 cu remarca ”Instructor fitness”.
Societatea Crucii Roșii din Moldova se dedică promovării unui loc de muncă divers și incluziv. Încurajăm depunerea candidaturilor din partea tuturor persoanelor calificate care locuiesc în Bălți. In caz de intrebari puteti apela la nr. 079403480.
Telefon:
+373 794 03 480
Persoana de contact:
Director filiala Bălți
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide