Operator în Secția de Producție (salariul 15.000 – 17.000 lei)

Vitra SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Școală profesională
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 15000 Până la 17000 MDL
Program de muncă: Full-time
ViTRA SRL - angajează Operator în Secția de Producție (salariul 15.000 – 17.000 lei)

Căutăm un operator pentru secția de producție la ViTRA SRL. Vei fi responsabil de prelucrarea lemnului sau metalului pentru fabricarea rafturilor și de operarea mașinilor specifice pentru tăierea, frezarea și modelarea materialelor.

Responsabilități:

Prelucrarea lemnului sau metalului pentru fabricarea rafturilor.
Operarea mașinilor specifice pentru tăierea, frezarea și modelarea materialelor.
Verificarea calității produselor fabricate.
Menținerea ordinii și curățeniei în zona de lucru.
Raportarea problemelor tehnice.

Cerințe:

Atenție la detalii și abilități tehnice.
Experiența în domeniu, constituie un avantaj.

Oferim:

Salariu atractiv.
Instruire la locul de muncă.
Echipament complet pentru lucru și protecție, inclusiv haine, încălțăminte și alte echipamente necesare.
Posibilitatea de a te dezvolta profesional.

Cum să aplici:
Trimite CV-ul la hr@vitra.md sau sună la 079 60 60 70 pentru mai multe detalii. E-mail:
hr@vitra.md
Telefon:
+373 796 06 070
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide