Operator Call Center - Limba Italiană

UNITED TEAM
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 800 Până la 4500 USD
Program de muncă: Full-time
Dispuși să angajăm refugiați
Căutăm Talente pentru Echipa Noastră de Vânzări!

Despre Noi: Creștem vânzările la nivel mondial prin analiza detaliată a audienței și strategii bine definite de vânzări și marketing. Dacă ești pasionat de vânzări și dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică, te invităm să aplici!

Ce Oferim:

Salariu de bază de la 800$ + bonusuri atractive
Oferim training gratuit!
Oportunități de creștere în carieră
Teambuilding-uri și evenimente
Posibilitatea de a lucra alături de prietenii tăi (program de recomandări)
Sărbătorirea aniversărilor și zilelor de naștere
Birou modern în centrul Chișinăului

Responsabilitățile Tale:

Menținerea relațiilor cu clienții pentru a asigura comenzi și vânzări ulterioare
Susținerea prezentărilor de vânzări pentru o gamă variată de clienți potențiali
Oferirea de suport post-vânzare pentru a asigura satisfacția clienților

Ce Căutăm:

Simț de afaceri puternic și capacitatea de a atinge obiectivele de vânzări
Fluență în limba italiană
Abilități excelente de comunicare și negociere
Cunoștințe de bază în utilizarea programelor software pe calculator
Experiența în domeniu reprezintă un avantaj, dar nu este obligatorie

Te regăsești în această descriere? Trimite-ne CV-ul tău la careersunitedteam@gmail.com și hai să discutăm cum poți face parte din echipa noastră! Email: careersunitedteam@gmail.com
079914058
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide