Marketolog

RENAISSANCE GROUP
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Pentru postul de Marketolog este necesar si întrunește următoarele cerințe:

Experiența de muncă într-o poziție similară de minimum 1-2 ani;
Studii superioare în domeniul Marketingului, sau sau o disciplină relevantă.
Cunoștințe limba română și rusă; cunoașterea limbii engleze va fi considerată un avantaj;
Calități personale precum: amabilitatea, creativitatea, atenție la detalii, responsabilitate și orientare către rezultate, tendinţă spre dezvoltare profesională continuă.

Responsabilități:

Gestionarea canalele digitale de promovare pe diverse platforme (Google Ads, Facebook Ads, Filmarea și editarea clipurilor (reels-uri ) etc.);
Crearea și gestionarea conținutului atractiv pe platformele de socializare;
Vei identifica și implementa noi tehnologii, instrumente și strategii în domeniul marketingului;
Dezvoltarea unei strategii de publicitate și marketing;

Și acum că te-am „cucerit”, TE RĂSPLĂTIM CU:

Lucrul într-o companie stabilă
Salariu competitiv care îți răsplătește performanța
Săptămână de lucru de cinci zile (de luni pînă vineri)
Un sistem de management modern și un mediu de lucru plăcut, în care vei fi susținut și apreciat

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul prin email: renaissance.group2020@gmail.com cu indicarea poziţiei pentru care aplică.
Telefon de contact: 079 880 033
Fă primul pas!
Vom fi încântați să te avem alături de noi! Mergem spre rezultat, nu ne temem de piedici. E-mail: renaissance.group2020@gmail.com
Telefon: 079 880 033
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide