Manager vânzări (piese de schimb tehnică agricolă)

Vadalex-Agro
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:

Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări pentru piesele de schimb
Identificarea și atragerea de noi clienți și menținerea relațiilor cu clienții existenți
Analizarea și raportarea performanței vânzărilor și propunerea de măsuri pentru îmbunătățirea acesteia
Gestionarea stocurilor și coordonarea cu departamentele interne pentru asigurarea livrărilor în timp util
Negocierea și încheierea contractelor cu furnizorii și clienții
Monitorizarea trendurilor și a cererii de piață pentru a ajusta strategiile de vânzări

Cerinţe:

Exprimarea fluentă în limbile română și rusă (engleza va fi un plus)
Abilități excelente de comunicare și negociere
Capacitatea de a lucra în echipă
Abilități analitice și de rezolvare a problemelor
Experienţa de muncă va constitui un avantaj
Cunoştinţe de operare PC
Abilități de organizare și gestionare a timpului

Oferim:

Mediu de lucru profesionist într-o companie în continuă dezvoltare.
Salariu competitiv și pachet social asigurat
Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.

Aplică pentru această funcție cu un CV la e-mailul: vadalex.agro@gmail.com cu titlul scrisorii ” Manager (piese de schimb tehnică agricolă). E-mail:
vadalex.agro@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide