Manager vânzări or. Ialoveni

Ecoprofil
Oraș: Ialoveni
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cauți un loc de muncă în domeniul vânzărilor? Îți propunem să faci parte din echipa noastră!
Responsabilități:

Vânzări în teritoriu a produselor companiei, lucrul cu clienți finali și distribuitori;
Măsurarea necesarului de materiale la obiect;
Estimarea necesarului de materiale vândute pentru fiecare proiect, utilizarea programelor de calcul specializate;
Orientarea către client, atenție la detalii;
Controlul procesului de facturare, încasare a banilor și de livrare a produselor.

Candidatul ideal:

are studii superioare;
permis de conducere cat. B;
vorbește fluent limbile româna și rusa;
are abilități de comunicare, vânzare, negociere;
are capacitate înaltă de concentare și este rezistent la stres;
are abilități de calcul matematic;
are experienta relevanta pe o poziție similară (reprezinta un avantaj).

Beneficii:

salariu competitiv proporțional cu vânzările și efortul depus
pachet social;
masina de serviciu
posibilitati reale de promovare.

IMPORTANT!
Adresa oficiului: Ialoveni, strada Gagarin 1
Regim de lucru: Luni-Vineri (8.00-18.00), Sâmbata (8.00-14.00)

Pentru mai multe detalii, nu ezita să ne contactezi!
Trimite acum CV-ul la adresa de e-mail: contact@ecoprofil.md cu mențiunea „Manager vânzări IALOVENI”.
INDICĂ ȘI SALARIUL DORIT.

Doar candidații selectați în baza CV-ului vor fi contactați pentru interviu. E-mail: contact@ecoprofil.md
Telefon: 060919660
Web: https://www.ecoprofil.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide