Manager Vânzări în hotel

BERD’S Chisinau MGallery Hotel Collection
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Peste 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
BERDS Chisinau Mgallery Hotel Collection a întâmpinat clienții Booking.com începând 2015 Lanţ/brand hotelier: MGallery

Află mai multe despre noi:
Vezi site-ul companiei: https://berdshotel.com/ru

Echipa noastră se extinde!

Fii parte din echipa noastră! Suntem în proces de identificare a celui mai experimentat Manager Vânzări;
Experienta în domeniul HO RE CA constituie un avantaj.

CERINȚE:

Studii superioare (economice/turism/logistică/management);
Cunoaşterea avansată a limbilor română, rusă, engleză;
Experienţă de muncă minim 5 ani, într-o poziție similară;
Manifestare activă în teritoriu;
Experientă în domeniul vânzarea serviciilor hoteliere, restaurant, evenimente, beauty;
Excelente aptitudini de vânzare, negociere și relaționare cu clientii;
Cunoașterea softurilor de operare hoteliere, constituie un avantaj;
Abilități de organizare și de prioritizare a activităților;
Atitudine proactivă, entuziasm, dedicare;
Ținută profesională, prezență agreabilă;
Orientare către client.

RESPONSABILITĂȚI:

Promovarea serviciilor și produselor companiei;
Realizarea studiilor de piață și identificarea noilor oportunități de vânzare;
Identificarea ariei și canalelor de vânzări;
Organizarea evenimentelor planificate;
Gestionarea modului de realizare și utilizare a bazei de date referitoare la clienți.

OFERIM:

Curs teoretic și practic de inițiere în domeniu;
Salariu competitiv fix+ % din vânzîri
Pachet social complet;
Posibilitatea de creştere profesională.

Ți a plăcut oferta? Transmiteți CV- ul hr@berdshotel.com. Telefon: + 373 610 855 44
hr@berdshotel.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide