Manager vanzari B2B

Quantum Team SRL №14293284, 10 septembrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 6500 Până la 30 000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Responsabilități principale:
- Vînzări B2B către partenerii existenți. Gestionarea bazei existente de clienți;
- Îndeplinirea planurilor pe vînzari și încasari, precum și a obiectivelor companiei;
- Valorificarea și majorarea eficienței personale cît și a partenerilor în gestiune;
- Majorarea permanentă a cotei de piață din sectorul respectiv;
- Contractarea și lărgirea bazei existente de clienți;
- Efectuarea analizei pe client/regiune; Rapoarte;
- Identificarea problemelor și prezentarea soluțiilor aferente;
- Reprezentarea companiei și intereselor acestei în regiune.

Cerințe față de candidat:
- Are cunoștințe în domeniul vanzarilor;
- Posedă abilității de comunicare și convingere.
- Orientat spre rezultat.
- Cunoaște limba Rusă și Română - obligatoriu;
- Are cunoștințe avansate PC (MS OFFICE, 1C).
- O gîndire analitico-strategică în domeniul vînzărilor.
- Experiență într-o poziție similară – v-a constitui un avantaj;
- Studii superioare în domeniul: management, economie, marketing – v-a constitui un avantaj.
- Calități personale: aranjat, punctual, proactiv, dinamic, cu inițiativă!

Oferim:
- Un post cu salariu de la 6500 MDL+%vanzari, într-o companie stabilă, în creștere.
- Posibilitate de a te afirma profesional și a învăța lucruri noi.
- Salariu achitat oficial 100% și la timp. Pachet Social. Concediu prevăzut de legislație.
- Premii semestriale în funcție de rezultate.
- Convorbiri telefonice nelimitate.

Vă rugăm să indicați postul dorit și să transmiteți CV-urile pe e-mail: quantumteamsrl@gmail.com
Telefon:
+373 799 33 600
Persoana de contact:
Alexandru
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide