Manager Resurse Umane

B&B LiderCompany
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: 10000 MDL
Program de muncă: Full-time
Descriere
Compania B&B Lider Company caută un profesionist în domeniul Resurselor Umane cu experiență pentru a se alătura echipei noastre.
Responsabilități

Gestionarea completă a procesului de recrutare, de la elaborarea anunțurilor de angajare până la selectarea candidaților potriviți.
Evaluarea și îmbunătățirea constantă a politicilor și procedurilor de resurse umane.
Consilierea și oferirea de suport angajaților în probleme legate de resurse umane.
Administrarea programelor de training și dezvoltare pentru angajați.
Gestionarea eficientă a dosarelor de angajați, asigurând confidențialitatea informațiilor.
Colaborarea cu departamentele interne pentru a îmbunătăți comunicarea și mediul de lucru.
Cerințe
Experiență demonstrată în domeniul Resurselor Umane (minim 1 an).
Cunoștințe solide ale legislației privind resursele umane.
Abilități excelente de comunicare și interacțiune interpersonală.
Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona sarcini multiple.
Diploma de licență în domeniul Resurselor Umane sau domeniu relevant.

Skill-uri

Empatie și inteligență emoțională.
Abilități de comunicare.
Cunoștințe de tehnologie și platforme de recrutare.
Abilități de gestionare a timpului.
Dedicație.

Beneficii

Pachet salarial competitiv.
Mediu de lucru dinamic și prietenos.
Creștere și promovare în carieră..
Recompensa performanțelor remarcabile.
Laptop de serviciu.
Telefonie mobilă și abonament.
Team building și evenimente sociale.
Prânz și băuturi din contul companiei.

Cum să aplici:
Pentru a aplica pentru această poziție, trimite-ne CV-ul tău la hr.bblidercompany@gmail.com sau sună la 060999667. Telefon: 060999667
E-mail: hr.bblidercompany@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide