Manager de vânzări în servicii de tipar

Neosan
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 15000 Până la 25000 MDL
Program de muncă: Full-time
Noi creștem și căutăm un nou membru pentru echipa noastră prietenoasă.
Tipografia „NEOSAN” oferă un pachet complet de servicii în domeniul tiparului publicitar-comercial, precum și tiparului de birou. Pe piața tipografică din Moldova suntem de mai bine de 15 ani, iar printre clienții noștri se numără:

companii farmaceutice cunoscute;
rețele comerciale;
agenții de publicitate;
tipografii.

Responsabilități:

Întâlniri cu clienții, negocieri, semnarea contractelor și documentelor de închidere.
Planificare tactică a muncii.
Calcularea costului serviciilor folosind calculatorul nostru, trimiterea ofertelor comerciale.
Păstrarea raportului, îndeplinirea planului de apeluri, întâlniri și tranzacții.
Organizarea unor activități complexe pentru creșterea volumului vânzărilor, găsirea de clienți și noi piețe de desfacere.

Cerințe:

Experiență în vânzări. Să nu aveți frică de ele;
Abilități de comunicare și dragoste pentru clienți;
Cunoașterea limbilor rusă și română - obligatoriu.

Condiții de muncă:

Angajare oficială.
Salariu decent + comision din vânzări.
Program de lucru: luni-vineri de la 9:00 la 18:00.
069114527 - Alexandr
welcome@neosan.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide