Manager calitate produse alimentare | Менеджер качества продуктов питания

Sincer №14653411, 30 septembrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 13 000 Până la 15 000 MDL
Program de muncă: Fără program
Suntem în căutarea unui Manager calitate produse alimentare pentru a se alătura echipei noastre. În această poziție, veți fi responsabil de asigurarea calității produselor alimentare, garantând că acestea respectă standardele noastre și cele ale industriei.
Responsabilitățile cheie ale acestei poziții includ:

Efectuarea inspecțiilor și testelor pentru a verifica conformitatea cu specificațiile de calitate.
Identificarea problemelor și furnizarea de soluții eficiente și rapide.
Comunicarea cu departamentele de producție pentru a asigura că produsele sunt fabricate în conformitate cu specificațiile de calitate.
Dezvoltarea și implementarea procedurilor de control al calității pentru a asigura îmbunătățirea continuă a proceselor de producție.
Gestionarea documentelor și a datelor de calitate, inclusiv rapoarte de inspecție și analize de date,
Implementarea (după caz ) a principiilor HACCP,
Monitorizarea și implementarea cerințelor legislative din domeniul alimentar.

Candidatul ideal trebuie să aibă:

Experiență anterioară în domeniul controlului calității în industria alimentară.
Cunoștințe solide despre normele și standardele de calitate ale industriei alimentare.
Abilități excelente de comunicare și de lucru în echipă.
Capacitatea de a efectua inspecții și teste cu precizie și acuratețe.
Abilitatea de a identifica și de a rezolva problemele rapid și eficient
Cunoștințe a principiilor HACCP.

Dacă sunteți o persoană cu inițiativă, cu atenție la detalii și cu o pasiune pentru calitate, atunci sunteți candidatul potrivit pentru această poziție. Alăturați-vă echipei noastre și contribuiți la furnizarea produselor alimentare de cea mai bună calitate!
Așteptăm aplicațiele la adresa: hr.admin@sincer.md.
Мы ищем менеджера качества продуктов питания, чтобы присоединиться к нашей команде. В этой должности вы будете отвечать за обеспечение качества продуктов питания, гарантируя их соответствие нашим и отраслевым стандартам.
Ключевые обязанности этой должности включают:

Проведение инспекций и тестирования для проверки соответствия стандартам качества.
Выявление проблем и предоставление эффективных и быстрых решений.
Общение с отделами производства, чтобы убедиться, что продукты изготавливаются в соответствии с требованиями качества.
Разработка и внедрение процедур контроля качества для обеспечения непрерывного улучшения производственных процессов.
Управление документами и данными о качестве, включая отчеты об инспекциях и анализы данных.
Bнедрение (если применимо) принципов ХАССП.
Мониторинг и выполнение требований законодательства в пищевой сфере.

Идеальный кандидат должен иметь:

Опыт работы в области контроля качества в промышленности питания.
Твердые знания норм и стандартов качества в промышленности питания.
Отличные коммуникативные и командные навыки.
Способность проводить инспекции и тесты с точностью.
Способность быстро и эффективно выявлять и решать проблемы.
Знание принципов ХАССП.

Если вы инициативный человек, внимательны к деталям и увлечены качеством, то вы подходите для этой должности. Присоединяйтесь к нашей команде и помогайте нам предоставлять продукты питания лучшего качества!
Ожидаем заявления на адрес: hr.admin@sincer.md. E-mail: hr.admin@sincer.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide