Manager Calitate (în Laborator Clinic)

Pediatrica
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:

Exercitarea atribuțiilor de serviciu conform fișei de post;
Asigurarea procesului de acreditare a instituției medicale;
Asigură implimentarea sistemului de managment al calității în conformitate cu standardele ISO 9001:2015;
Menține și înbunătățește permanent manualul de managment al calității, procedurile de sistem și instrucțiunile de lucru;
Coordonează elaborarea și îmbunătățirea documentelor de managment al sistemului de calitate;
Organizează și participă la auditele interne;
Crează planuri de acțiuni în urma auditurilor petrecute;
Deistează și analizează neconformitățile în sistemul de calitate, elaborează măsurile de prevenire a acestora;
Îndeplinește documentația necesară conform cerințelor ISO 900-2015;
Asigură respectarea standardele europene în instituție;
Îndeplinirea indicațiilor suplimentare a șefului de secție/adminsitrației.

Cerinţe faţă de candidat:

Nivelul de studii - superioare (de preferință în medicină);
Cunoaşterea limbilor română, rusă și engleză - nivel avansat;
Responsabilitate, abilităţi de organizare, comunicare eficientă, negociere şi medierea conflictelor;
Capacitate de analiză și sinteză, orientare spre rezultat;
Cunoştinţe de PC utilizator la nivel avansat;
Experiență profesională, minim 2 ani ( experiența într-o funcție similară va constitui un avantaj);
Programul de lucru full time.

Oferim:

angajare oficială în cîmpul muncii (pachet social integral);
prînz asigurat;
salariul motivant și alte bonusuri;
lucrul într-o echipă tînără și foarte dinamică;
dezvoltare personală și profesională.

Persoanele interesate ne pot expedia CV-le (cu poză) pe adresa de e-mail hr@pediatrica.md
(vă rugăm indicaţi poziţia pentru care aplicaţi). E-mail:
hr@pediatrica.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide