Logist 15000 - 20000 lei

Barry Logistics
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: De la 15000 Până la 20000 MDL
Program de muncă: Full-time
Compania BARRY LOGISTICS SRL este în cautarea unui coleg / colegă pentru funcția LOGIST pentru a se alătura echipei noastre și a contribui la optimizarea activității noastre logistice.
Responsabilități:

Planificarea și coordonarea transporturilor pentru livrarea eficientă a mărfurilor.
Optimizarea rutelor și a orarelor pentru a minimiza costurile.
Distribuirea zilnică a comenzilor între șoferi.
Formarea grupajelor de marfă și coordonarea acestora.
Monitorizarea traseelor și consumurilor.
Colaborarea cu echipa internă, clienții și furnizorii.

Cerințe:

Experiență de minim 3 ani în domeniul logistic.
Experiență în utilizarea software-urilor de gestionare a transporturilor.
Cunoștințe bune de MS Office.
Limba engleză la nivel mediu (avantaj).

Abilități:

Abilități excelente de comunicare și lucru în echipă.
Atenție la detalii și orientare către eficiență.
Atitudine proactivă și organizare excelentă.

Beneficii:

Un mediu de lucru dinamic și profesionist
Oportunități de dezvoltare profesională continuă
Program de lucru: luni-vineri, 09:00 - 17:00
Salariu motivant : 15000 – 20000 lei
Angajare oficială în Republica Moldova cât și în România

Candidații cu experiență în domeniul logistic sunt invitați să trimită CV-urile la emailul: cv@barrylogistics.md. E-mail: cv@barrylogistics.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide