Lacatus reparator utilajului de tip HoReCa | Слесарь по ремонту профессионального оборудования ХоРеКа

Interclimat Lux №14753984, 24 octombrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 10 000 Până la 35 000 MDL
Program de muncă: Full-time
Responsabilitati:

Instalarea, repararea, intretinere, deservirea post-garrantie utilajului de tip HoReCa

Cerinte:

Experienta pe o pozitie similara
Cunostinte in domeniul de reparatie a utilajului
Perseverenta la locul de munca
Seriozitate, punctualitate, capacitatea de a lucra in echipa

Beneficii:

Salariu atractiv si adecvat, conform volumului de munca, care se negociaza in dependenta de aptitudine, profesionalism si stagiul candidatului
Perspectiva de avansare in cariera
Loc de munca dotat
Pachet social, salariu stabil și plătit la timp
Program de munca 9.00-18.00

Candidatii interesati va rugam sa telefonati 078 04 34 04.
Обязанности:

Установка, ремонт, гарантийное и пост гарантийное обслуживание обордования

Требования:

Опыт работы в аналогичной должности
Знания в области ремонта техники
Пунктуальность, ответственность, нацеленность на результат
Умение работать в команде

Гарантируем:

Конкурентная заработная плата
Официальное трудоустройство
Перспектива карьерного роста
оборудованное рабочее место
Режим работы 9.00-18.00

Заинтересованных кандидатов просим звонить по номеру 078 04 34 04. 078 04 34 04
interclimatlux@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide