Ingineri proiectanți/ desenatori tehnici

Davide El BravoSrl Drobeta Turnu Severin,Romania №10593231, 31 august 2021
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Alege graficul de munca
SC DAVIDE EL BRAVO SRL angajeaza ingineri proiectanti in urmatoarele domenii: Constructii civile, Drumuri si poduri, Apa si canalizare
Si
Ingineri/subingineri/tehnicieni desenatori
Cerinte :
Absolventi de studii superioare in domeniile solicitate finalizate;
Cunoașterea și utilizarea la nivel avansat a programelor : AutoCAD și Pachet Office;
Persoane organizate, responsabile, corecte, ambitioase, implicati, cu spirit de echipa, cu intiativa si dorinta de autodepasire;

Descrierea jobului- responsabilitati :
Inginerii proiectanti organizeaza si coordoneaza, participand alaturi de echipa desemnata, proiectele pe fiecare faza de proiectare (DALI, SF, DTAC, PTh, DE) cu respectarea termenelor de predare ;
Inginerii proiectanti intocmesc partile scrise si desenate ale proiectului.intocmesc breviare de calcul si liste de cantitati de lucrari ,elaboreaza documentatia pentru obtinerea avizelor si asigura asistenta tehnica pe perioada de executie a lucrarilor proiectate ;
Inginerii/subinginerii, tehnicienii desenatori vor întocmi piesele desenate (planșele) cu ajutorul programului AutoCAD, cu respectarea termenelor de predare ;

Beneficii :
Pachet salarial atractiv.
Lucrul intr-o echipa tanara si motivata;
Dorinta de colaborare pe termen lung;

Pentru depuneri de CV- uri va rugam folositi adresa de email : davideelbravo@gmail.com
Vă așteptăm cu drag să faceți parte din echipa noastră !
Persoana de contact:
Pistritu Eugen
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide