Inginer / specialist securitatea muncii

CENTRUL DE INSTRUIRE SECURITATEA MUNCII SSM S.R.L. №7028740, 18 septembrie 2018
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Peste 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Informații despre companie: www.securitateamuncii.md

Cerințe față de candidat:
Studii superioare;
Cunoaşterea limbii de stat şi limbii ruse;
Capacitate de învăţare, abilităţi de organizare şi negociere, orientare spre rezultat;
Abilităţi de comunicare, dinamism, capacitatea de a lucra în echipă;
Experiența nu este obligatorie.

Compania oferă:
Salariu motivant bazat pe rezultate concrete;
Atmosferă incitantă de lucru și posbilități de avansare;
Instruire gratuită și creștere personală.

Avem nevoie de TINE dacă:
Ești comunicativ, te exprimi ușor și corect;
Vorbești fluent în română și rusă;
Ești rezistent la stres și poți să gestionezi eficient situațiile conflictuale.

Vei avea următoarele responsabilități:
Să comunici cu clienții, să promovezi serviciile companiei, să elaborezi documente în domeniu.

Trimiteți CV-ul dvs. la adresa electronică: securitateamuncii@mail.ru
Telefon:
+373 799 51 510
Persoana de contact:
Iulia
Site:
www.securitateamuncii.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide