Inginer dispecer

SKYTOWER (Capital Estate SRL) №5285455, 25 septembrie 2017
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania ICS „Capital Estate”SRL (Centrul de Business SKYTOWER) anunta concurs pentru postul de Inginer Dispecer.
Cerinte:
- studii superioare tehnice;
- experienta in domeniu cel putin 3 ani (preferential in domeniul energetic, siteme de ventilare/conditionare si incalzire, automatizare);
- abilitatea de a lucra in echipa si de a coordona lucrari;
- capacitatea de citire a proiectelor tehnice;
- disponibilitate pentru un program de lucru de 12 ore (in schimburi, inclusiv de noapte);
- cunoasterea programelor Word, Excel, Outlook. Cunoasterea programului AutoCad va reprezinta un avantaj.
- cunoasterea limbilor: roma si rusa este obligatorie; engleza va constitui un avantaj.
Responsabilitati:
-supravegherea si conducerea tuturor proceselor ingineresti din cadrul edificiului;
- intretinerea echipamentelor si sistemelor ingineresti ale edificiului;
- supravegherea functionarii sistemelor (energie electrica, conditionare si ventilare, incalzire, etc.) si deservirea acestora in cadrul oficiilor.
- conlucrarea, comunicarea directa cu clientii edificiului pentru a solutiona diferite solicitari.
-coordonarea si urmarirea activitatii companiilor ce deservesc sistemel ingineresti si de suport din edificiu;
- persoane in suborinde: 2 (electrician, lacatus);
- participare activa in activitatile organizatorice de diferita natura ce tin de activitatea edificiului.

Compania ofera un salariu motivant si un pachet social garantat.

Cei interesati de postul de Inginer Dispecer, pot expedia CV-urile la adresa de
e-mail: info@skytower.md

Doar persoanele selectate vor fi contactate.
Va multumim pentru aplicare.
Telefon:
+373 22 243 111
Persoana de contact:
A. Cazac
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide