Inginer/arhitect proiectare ofertare mobila

EURODIDACTICA SRL №5744421, 31 octombrie 2017
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time

Responsabilitati: Proiectare si ofertare mobilier.
* Efectuarea masuratorilor pentru mobilierul personalizat.
* Realizarea desenului 3d - AutoCAD conform masuratorilor si dorintelor clientului
* Cunoasterea programelor 3DstudioMax, imos, CorelDraw – un avantaj
* Cunostințe obligatorii PC (Word; Excel; Outlook);
* Calcul necesar de materiale si pret
* Realizarea diagramelor de taiere - Optim Cut si a necesarului de materiale
* Realizarea schitelor de montaj - AutoCAD
* CTC-ul final la mobilierul personalizat
* Realizarea diagramelor de taiere si a necesarului de materiale pentru compartimentarile
* Realizarea programelor de gaurire si frezare pentru CNC WoodWop
* Permis auto categoria B; – un avantaj
* Cunostinte limbi straine: engleza, rusa - un avantaj
Telefon:
+40 748 886 002
Persoana de contact:
OFFICE
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide