HR Specialist

SBC-HR
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: 18000 MDL
Program de muncă: Full-time
Compania oferă:

Salariu: de la 18 000 MDL
Grafic de lucru: luni – vineri, de la 09:00 până la 18:00
Oficiul companiei – strada Uzinelor
Posibilități de instruire profesională
Posibilități de creștere personală și profesională

Responsabilități:

Gestionarea procesului de recrutare și selecție a noilor angajați, asigurându-se că aceștia sunt potriviți pentru posturile disponibile
Organizarea și coordonarea procesului de integrare a noilor angajați, asigurându-se că aceștia înțeleg politicile și procedurile companiei.
Identificarea și coordonarea nevoilor de formare și dezvoltare ale angajaților, organizând sesiuni de training și monitorizând progresul acestora
Administrarea personalului, inclusiv menținerea evidenței angajaților, gestionarea pontajelor și a concediilor, și asigurarea conformității cu legislația muncii
Implementarea și monitorizarea sistemelor de evaluare a performanței, oferind feedback și dezvoltând planuri de îmbunătățire a performanței.
Facilitarea comunicării interne între management și angajați și organizarea evenimentelor interne pentru a menține un mediu de lucru pozitiv.

Cerințele companiei:

Experiență de lucru într-o poziția similar de la 3 ani
Cunoștințe și experiență practică în utilizarea limbilor: română și rusă
Studii superioare
Cunoștințe a legislației muncii
Nivel avansat de utilizare Word, Excel, PowerPoint

Vă rugăm, să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

Aplică acum: http://sbc-hr.vacancy.tilda.ws/hr_specialist
Telefon: +373 68695904 E-mail: job@sbc-hr.md
Тelefon: +373 68695904
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide