HR Manager

EuroClean
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: 12000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
EuroClean este în căutarea unei colegi pentru a suplini funcţia de HR Manager.

Cerințe:
- Studii superioare
- Experiență minim 2 ani în domeniul gestionării resurselor umane, recrutare;
- Cunoașterea limbilor Română, Rusă;
- Cunoștințe avansate de utilizare a PC-ului și de lucru în Microsoft Office (Excel, Word, Gmail);
- Experiență demonstrată în domeniul resurselor umane și cunoștințe solide despre legislația muncii din Moldova;
- Capacitatea de a gestiona multiple sarcini și de a respecta termene limită strânse.

Responsabilități:
- Organizarea, coordonarea si gestionarea întregului proces de recrutare
- Crearea și publicarea anunțurilor de angajare pe diverse platforme
- Realizarea interviurilor și evaluarea candidaților
- Colaborarea strânsă cu echipele de management pentru a înțelege și a răspunde nevoilor de recrutare ale companiei
- Perfectarea documentației pentru angajarea, demisia/concedierea, transferurile angajaților, precum și pentru structura de personal

Oferim:
- Angajare oficială într-un oficiu confortabil (sector Riscani)
- Un salariu motivant şi angajare oficiala
- Vei fi înconjurat de colegi maturi, pozitivi şi cu pasiune de muncă

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, transmite CV-ul la adresa: hr@euroclean.md și noi avem grijă să te contactăm.

Te așteptăm în echipa EuroClean!
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide