HR Manager (part-time)

CASA MARE
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Part-time
“CASA MARE INVEST” SRL este o companie ambițioasă, modernă și în continuă dezvoltare, specializată în domeniul imobiliar. Oferim clienților noștri cele mai bune soluții și servicii, ajutându-i să găsească proprietatea rezidențială sau comercială perfectă. Echipa noastră de profesioniști este întotdeauna gata să sprijine, să instruiască noii angajați la succes.
Responsabilități principale:

Recrutare de personal: Căutarea și selecția candidaților pentru posturile vacante, realizarea interviurilor.
Suport administrativ: Gestionarea documentației de personal, pregătirea contractelor de muncă și a altor documente.
Evaluare și dezvoltare: Realizarea de activități de evaluare, organizarea de traininguri și programe de formare.
Interacțiunea cu angajații: Oferirea suportului angajaților în probleme legate de politica de personal, rezolvarea situațiilor de conflict.
Participare la dezvoltarea culturii organizaționale: Contribuirea la dezvoltarea și implementarea culturii corporative și a măsurilor de motivare a angajaților.

Cerințe:

Experiență de cel puțin 2 ani în domeniul resurselor umane.
Cunoștințe solide în legislația muncii și metode moderne de recrutare.
Abilități excelente de comunicare și organizare.
Capacitatea de a lucra atât în echipă, cât și de a lua decizii independent.
Cunoștințe de utilizare a programelor de birou și a sistemelor de management al resurselor umane (HRM).

Condiții:

Lucru part-time, program flexibil.
Salariu competitiv.
Oportunități de dezvoltare profesională.
Echipa prietenoasă și atmosfera de lucru suportivă.
Participarea la evenimente și proiecte corporative.

Dacă doriți să faceți parte din echipa noastră și să contribuiți la dezvoltarea companiei, trimiteți CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa E-mail: office@casamare.md.

Vă așteptăm! E-mail: office@casamare.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide