HR Generalist | Руководитель отдела обучения

Salat Restaurant & Free Flow
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Alături de noi, ești la un pas distanță de succes! TE invităm să devii parte a unei echipe prietenoase, în calitate de - HR GENERALIST.
Cerințe față de candidat:

Experiență într-o poziție similară, minim 2 ani;
Cunoașterea limbilor română și rusă (cunoașterea limbii engleze va constitui un avantaj)
Abilități de operare PC (Word, Excel, Power Point, abilități de lucru cu programe de creare a conținutului video);
Capacitate de planificare și de respectare a termenilor limită;
Experiență în ceea ce privește învățarea și ghidarea personalului.

Responsabilități:

Crearea programelor de formare și învățare a personalului (retail, horeca);
Interacțiunea cu managerii altor departamente;
Lucru cu platforma de învățare;
Controlul procesului de învățare a personalului;
Ghidarea și învățarea personalului ce ocupă poziții de top în companie;
Controlul activității angajaților din departamentul resurse umane (recrutare).

Ce oferim:

Program de muncă 5/2, sediu central - sectorul Botanica, str. Bacioii Noi 14/9. În caz de necesitate este posibilă activitatea în anumite locații, care sunt mai aproape de domiciliu (restaurant sau magazin);
Angajare oficială și pachet social deplin;
Asigurarea cu tehnica necesară îndeplinirii sarcinilor+ telefonie mobilă;
Salariu competitiv + Bonusuri (se discută la interviu)
Oportunitate de a participa la cursuri și traininguri;
Petreceri corporative.

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa hr@salat.md și să indicați în subiectul scrisorii postul vacant pentru care aplicați.
Concurs in baza CV-urilor. Doar candidații selectați vor fi contactați.
Требования к кандидатам:

Опыт работы в (HR) от 2 лет.
Знание государственного и русского языков. (знание английского будет считаться преимуществом).
Уверенный пользователь ПК. (Word, Exel, Power Point, почтовые сервисы, умение работать с программами для создания видеоконтента).
Умение планировать и соблюдать сроки.
Опыт в обучении персонала.

Служебные обязанности:

Создание обучающих программ для персонала (retail, horeca).
Работа с руководителями подразделений.
Работа с обучающей платформой.
Контроль за обучением сотрудников.
Обучение топ менеджеров компании (планирование обучения сотрудников по срокам).
Контроль работы сотрудников отдела кадров (рекрутинг).

Что предлагает компания:

График работы 5/2, офис на ботанике (новобачойская 14/9). Возможна работа в городе на торговых точках (рестораны, магазины).
Трудоустройство согластно трудовому кодексу РМ.
Корпоративная связь.
Необходимая для работы техника.
Заработная плата и дополнительные бенефиты обсуждаются на собеседовании.
Постоянные треннингри и курсы повышения квалификации.
Корпоративные мероприятия.

Ждем ваше CV с указанием должности на e-mail: hr@salat.md.
Конкурс резюме.Только отобранные кандидаты будут приглашены на собеседование. E-mail: hr@salat.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide