Fiber technician - milano (2000-2500 eur)

Star Link Exprets №14485465, 15 octombrie 2024
Oraș: Peste hotare
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 2 000 Până la 2 500 EUR
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
At NH Tech, we’re proud to deliver high-quality fiber optic installations in Europe’s largest data centers. Our team of expert technicians works tirelessly to ensure fast, reliable internet and communication for businesses across the continent. As we continue to grow, we are excited to announce new opportunities for skilled professionals to join us on upcoming projects.

Star Link Experts caută Tehnicieni în fibră optică cu cetățenie UE pentru proiecte interesante în centre de date din Italia!

Locații: Milano, Melegnano, Siziano
Salariu: €2000-2500 net/lună (în funcție de orele lucrate)

De ce să te alături?
- Angajare directă, fără comisioane ascunse
- Posibilitate de formare profesională, chiar și fără experiență
- Bonusuri adaugatoare pentru lucratori care i-si dau interesul fata de lucru

Start: Decembrie 2024

Responsabilități:
- Instalare și întreținere linii de fibră optică
- Configurare echipamente (switch-uri, routere)
- Testare și diagnosticare cabluri
- Respectarea standardelor de siguranță

Avantaje suplimentare pentru candidații cu experiență în:
- Electricitate sau inginerie
- Instalarea camerelor de supraveghere

Aplică acum: Trimite CV-ul tău la starlinkmd@outlook.com
Persoana de contact:
Alisa
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide