Driver recruiter SUA

ARCTIC LOGISTICS SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Angajăm și persoane cu dizabilități
Descriere a poziției vacante:
ARCTIC LOGISTICS SRL, o companie de transport de vârf, căutăm un recrutor de conducători auto. Poziția necesită o persoană dedicată și motivată, cu o experiență solidă în domeniu, gata să lucreze într-un mediu dinamic și să contribuie la succesul companiei noastre.

Cerințe față de candidat:
- Experiența de lucru în management sau executive nivel de cel puțin 2-5 ani
- Abilități excelente de comunicare și negociere
- Capacitatea de a lua decizii rapide și eficiente
- Disponibilitatea de a lucra numai seara
- Studenții sunt bineveniți să aplice dacă au cunoștințe relevante și pot răspunde cerințelor postului

Responsabilități candidate:
- Candidatul selectat va fi responsabil de recrutarea, evaluarea, angajarea și păstrarea conducătorilor auto profesioniști pe teritoriu SUA. Acest candidat va dezvolta strategii de recrutare eficiente și va lucra pentru a îmbunătăți și menține cultura companiei.

Oferta companiei:
- Compania oferă un salariu competitiv, care se va negocia pe baza experienței și aportului la echipa noastră. Oferim, de asemenea, oportunități de dezvoltare profesională și creșterea competențelor în managementul resurselor umane.
Persoana de contact:
Nicolae
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide