Dispecer transport marfă pe teritoriul SUA

DC Lines
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
O companie tînără, în plină ascensiune specializată în transport de marfă pe teritoriul SUA caută specialiști responsabili și ambițioși pentru poziția de dispecer. Avem nevoie de dispeceri pentru
expediție și dispeceri pentru expediție în tura de noapte.
Cerințe:

experiența anterioară de cel puțin un an în poziția de dispecer într-o companie de transport;
cunoștințe avansate de operare PC și cunoașterea programelor specializate pentru dispeceri;
abilități bune de comunicare și spirit de echipă;
cunoașterea limbii engleze la nivelul B2 (suficient pentru a menține comunicarea cu brokerul și șoferii);
capacitatea de a lua decizii rapid și a face față situațiilor de stres.

Responsabilități:

coordonarea și planificarea traseelor de transportare a mărfurilor;
asigurarea respectării termenelor de livrare a mărfurilor;
gestionarea relațiilor cu șoferii și clienții;
soluționarea problemelor operative apărute în procesul de transportare a mărfurilor.

Oferim:

un salariu competitiv;
sistem de acordare a bonusurilor;
pachet social integral;
un loc de muncă dotat cu toate instrumentele de lucru necesare;
șansa de a face parte dintr-o echipă unită de profesioniști;
petreceri corporate în afara biroului la fiecare trei luni.

Program de lucru: 15:00-00:00.
Dacă ești pregătit să fii parte a echipei noastre și alături de noi să asiguri transportul neîntrerupt de marfă pe teritoriul SUA expediază CV-ul la adresa electronică: dclines2024@gmail.com sau sună la numărul de telefon: +37360350185. E-mail: dclines2024@gmail.com
Telefon: +37360350185
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide