Dispecer in industrie si productie, 12000 lei +

Decoprim.md
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: 12000 MDL
Program de muncă: Full-time
Dispuși să angajăm refugiați
Responsabilități:

Introducerea nomenclaturii și a fișelor tehnice.
Procesarea și transmiterea sarcinilor de producție pentru executare angajaților și subdiviziunilor.
Monitorizarea și gestionarea comenzilor în producție.
Dispecerizarea operațiunilor de producție.
Controlul executării planurilor și graficelor de producție.
Colectarea și procesarea informațiilor referitoare la desfășurarea producției, analizarea abaterilor de la planuri.
Colaborarea cu alte departamente pentru asigurarea unui proces de producție neîntrerupt.
Controlul calității produselor fabricate în producție.

Cerințe:

Educație medie specializată, superioară (tehnică sau economică inginerie);
Utilizator competent de PC, cunoștințe avansate în Excel;
Abilități de citire a desenelor tehnice;
Înțelegerea proceselor de producție, principiilor de transport al pieselor de la semifabricat la produsul finit, și gestionarea materialelor;
Abilitatea de a lucra în echipă, în regim de multitasking;
Dorința de a învăța lucruri noi și de a dezvolta competențele profesionale;
Responsabilitate, execuție, comunicativitate, precizie, gândire analitică;
La cerere, oferim formare privind specificul producției și utilizarea programelor folosite.

Conditii de munca:

Angajare oficială;
Pachet social complet;
Salariu de la 12.000 lei + bonuri alimentare;
Program: 8:30-17:30, de luni până vineri.

Ne aflama Soseaua Balcani nr. 1 Chișinău, https://maps.app.goo.gl/Nacovp9eddxstSx66
Cum să aplicați:
Pentru a aplica la acest post, vă rugăm să ne sunati la +373 691 49 694, sau sa ne trimiteți CV-ul dvs. la adresa de e-mail decoprimplus@gmail.com.

Pentru mai multe informații despre fabrica noastră, vă invităm să vizionați videoclipul de prezentare aici: https://www.youtube.com/watch?v=N7yvblJQ4_w&t=115s

Website: www.decoprim.md
E-mail: decoprimplus@gmail.com
060 278493
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide