Director Executiv (Companie de construcție)

easy hire
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Peste 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Suntem o companie de renume în sectorul infrastructurii de gaze , construcții de drumuri și construcții din Republica Moldova. Suntem aproape de 20 ani în industria construcțiilor a Republicii Moldova. NOI OFERIM O GAMĂ LARGĂ: Închiriere echipament de construcție, transport și tehnică specială; Construcții rezidențiale; Investigații topo-geodezice; stațiilor meteorologice;construcția drumurilor,de rețele de apeduct, gazoduct, amenajarea teritoriilor parcurilor, curților de locuit,etc
Suntem în plină expansiune și căutăm Director Executiv pentru a ajuta fondatorul sa gestioneze afacerea.

Responsabilități:

Supravegherea și coordonarea activităților operaționale ale companiei.
Implementarea strategiilor de dezvoltare și creștere.
Gestionarea echipelor și optimizarea proceselor interne.
Colaborarea cu Directorul General pentru atingerea obiectivelor companiei.
Monitorizarea performanțelor și asigurarea respectării standardelor de calitate și securitate.

Beneficii:

Oportunitate de dezvoltare profesională.
Pachet salarial atractiv și bonusuri de performanță.
Mediu de lucru dinamic și profesionist.
Program de Muncă: Luni-Vineri, 8:00-18:00; Sâmbătă ocazional

Cerințe:

Studii superioare în management, inginerie sau domenii conexe.
Experiență managerială de minimum 5 ani.
Abilități de planificare strategică și rezolvare a problemelor.
Comunicare eficientă și capacitate de a motiva echipele.
Cunoștințe solide despre industria construcției.
Cunoașterea limbilor română și rusă.
Trăsături de lider, proactivitate și inițiativă.

Dacă sunteți un profesionist experimentat și doriți să faceți parte din echipa noastră de conducere, aplicați acum!
Numă de contact: 068400744 ; Adresa de email: cv@easyhr.md. E-mail: cv@easyhr.md
068400744
Telefon:
+373 684 00 744
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide