Director de Marketing

Valent.md
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania VALENT.MD - specializată în exportul ferestrelor, ușilor PVC și Aluminiu în 12 țări trece printr-o etapă de dezvoltare activă, de aceea suntem în căutarea de Digital Marketing Manager.
DA! Cifre - statistică, dacă prietenești cu cifrele facem treabă bună împreună.
Cine este clientul nostru:
Sunt gospodarii stabiliți cu traiul în diasporă care renovează sau construiesc case.
Companii de construcții, șefi de șantier.
Ce vei primi:

Salariu fix și % din bugetul de marketing achitat la timp.
Concedii achitate și cadouri la evenimente importante în viața ta.
Posibilitatea de a lucra în birou dar și distanțional de acasă sau de la Bali.
Traninguri de dezvoltarea abilităților de marketing și vînzări.
Lucru în echipă cu oameni prietenoși (Oamenii toxici nu stau mult timp).
Corporative și cadouri pentru a te bucura de rezultate.
Ceai, cafea fructe, snackuri în cazul în care lucrăm din birou.
Îți creștem salariu fără a cere tu. Dacă te implici mereu ești observat și apreciat.
Posibilitatea de a colabora cu bloggeri, clienți din diferite țări.

Responsabilități:

Îndeplinirea planului de leaduri conform la costul planificat.
Elaborarea și dezvoltarea strategiei de marketing și PR al brandului VALENT.
Organizarea muncii cu contractanții (căutare, atribuire de sarcini, gestionare, control al lucrărilor).
Crearea noilor pâlnii de atragerea leadurilor și încălzirea lor.
Lucrări de umplere a site-ului.
Primirea feedback-ului de la departamentul de vânzări.
Crearea de materiale grafice: etichete, pliante, materiale promoționale, idei publicitare și realizarea acestora.
Coordonarea bugetului de trafic.
Controlul parametrilor CPC, CPA pe canale și contractori.

Competențe:

Studii în domeniu marketing (cursuri, workshopuri)
Abilități manageriale știi să dai un task și să ceri rezultat.
Ești capabil să gândești în baza AB testărilor nu a părerilor.
Experiență în domeniu de minim 1.5 ani.
Cunoașterea fluentă a limbilor: română, rusă.
Ești capabil (ă) să faci statistica pe campania de marketing.
Capabil să creeze un tabel în google tabel și să-l seteze după necesități.
Cunoştinţe și experienţă în crearea creativelor.

Grafic de munca:

Luni-Vineri de la 09.00 pînă la 17.00
Pauza de masa 13:00-14:00

Salariu se negociază cu angajatorul în dependență de capacitățile tale. Telefon: +373 78 855 558
E-mail: cvvalent25@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide