Depozitar

Ferma cu Origini
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: 10000 MDL
Program de muncă: În ture
Ferma cu Origini caută un depozitarresponsabil pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Poziția implică repartizarea eficientă a mărfurilor la punctele comerciale, oferind astfel o contribuție esențială la succesul companiei noastre.
Locația: str. Grenoble 176 (spre Băcioii Noi, traseul Răzeni)

Principalele responsabilități:

Evidența operațiunilor de recepționare, păstrare și eliberare a mărfurilor;
Repartizarea strategică a mărfurilor la punctele comerciale Ferma cu Origini;
Întreținerea bunurilor materiale a companiei în stoc conform cerințelor.

Cerințe:

Cunoștințe de bază în utilizarea programei de operare 1C;
Abilități bune de organizare și atenție la detalii;
Abilități de comunicare, de a lucra independent și în echipă.

Oferim:

Angajare oficială si pachet social deplin;
Grafic in ture (10 ture in luna, 1/2);
Salariu de 10.000 de lei, plus bonusuri de performanță.

E-mail: ferma.cu.origini.hr@gmail.com
Telefon: 067175888, 079979904
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide