Creator de conținut

Paymaster SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Oferim:

Posibilitatea de dezvoltare și creștere împreună cu o echipă profesionistă
Atmosferă prietenoasă și sprijin din partea colegilor
Dacă sunteți un generator de idei creative, aveți abilitățile necesare și sunteți gata să creați conținut autentic, vă așteptăm cu drag!
Alăturați-vă RunPay și ajutați-ne să facem lumea mai luminoasă și mai captivantă!
Activitate în proiecte moderne
Oficiu confortabil pe str. Aleea Gării 42
Regim de muncă Hybrid
Pachet social deplin
Salariu atractiv

Program de lucru: 8:00-17:00/9.00-18.00
Responsabilități:

Crearea și postarea conținutului de calitate în mediul online despre compania RunPay și serviciile prestate
Înțelegerea profundă a tendințelor și a caracteristicilor formatului Instagram Reels și TikTok
Scrierea scenariilor și crearea conceptelor pentru video-uri scurte
Lucrul cu iluminarea și crearea cadrelor frumoase
Montarea și prelucrarea video-lor scurte utilizând software profesional
Generarea ideilor originale și creative
Elaborarea machetelor și materialelor vizuale pentru banere web
Crearea conținutului video și vizual pentru conturile de pe rețelele sociale
Elaborarea machetelor de materiale promo: flyere, postere, stickere
Dezvoltarea stilului corporativ și identității brandului
Elaborarea conceptelor de design pentru serviciile noi
Coordonarea procesului de tipar
Participarea la elaborarea planogramei de poziționarea a materialelor publicitare
SMM

Cerințe:

Echipament profesional:

Cameră Foto-Video
Lumini de studiou
Dispozitive de înregistrare a sunetului

Cunoștințe în programe de design:

Adobe Photoshop
Adobe Illustrator
Figma

Cunoștințe în programe de montare:

Adobe Premiere Pro
Adobe After Effects
DaVinci Resolve
Final Cut Pro
iOS 17.5.1

Abonamente pe site-uri de stock-uri:

Freepik
Envato

Abordare creativă în filmarea videoclipurilor

Expediază CV-ul și Portofoliul la: hr@paymaster.md / marketing@paymaster.md
0 685 44 755 hr@paymaster.md / marketing@paymaster.md
0 685 44 755
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide