Coordonator Regional Chișinău

Rompetrol
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități principale:

Activitatea operationala in regiuni (control si verificari unitatilor din teritoriu);
Asigurarea suportului necesar Managerului operational intru atingerea scopurilor puse si a indicatorilor planificati;
Coordonarea si urmarirea activitatii statiilor PECO și magazine din teritoriu;
Participarea la inventarieri, controale si verificari planificate si inopinate;
Lucrul cu documentatia tehnica (autorizatii, licente, certificate etc.) si cu autoritatile statale din domeniul respectiv;
Optimizarea activitatii şi fluxul de costuri din cadrul departamentului, etc.

Principalele cerințele față de candidați:

Studii superioare in domeniul economic/comercial/ tehnic/juridic;
Experienta anterioara in pozitii similare – constituie un avantaj;
Cunoașterea limbilor romana, rusa, engleza avantaj;
Cunostinte bune program Microsoft Office (Word,Excel), Power Point, program contabil 1-C;
Permis de conducere auto cat B si experienta de cel putin 2 ani de conducere auto;
Postul presupune mobilitatea mai mult de 50% din timpul de munca;
Gîndire analitică, amabilitate, onestitate;
Bune abilitati de comunicare, dinamism si atitudine proactive.

Compania oferă:

Salariu motivant;
Un colectiv prietenos;
Pachet social complet;
Experienta profesională intr-o companie internațională.
Tichete de masă;
Asigurare medicală facultativă;
Screening anual al sănătății în spitalele private;
Telefon mobil, laptop;
Aplicație sport Fit.
Lucrul într-un colectiv prietenos.

Dacă aveți motivație și dorința de a lucra în echipa companiei noastre, trimiteti CV pe adresa: hrmd@rompetrol.com, cu indicarea în tema scrisorii a denumirii postului vacant pentru care candidați.
Doar persoanele selectate vor fi contactate. E-mail: hrmd@rompetrol.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide