Contabil(ă)

Top Leasing & Credit
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
“Top Leasing & Credit” S.R.L. este o companie de microfinanțare.
Dacă îți dorești să crești profesional într-o companie cu experiență pe piața financiară a Republicii Moldova, atunci îți propunem să faci parte din echipa noastră!
Responsabilități:

Prelucrarea și gestionarea informațiilor cu caracter financiar;
Emiterea, introducerea și evidența facturilor fiscale;
Lucru cu documentele contabile primare.

Cerințe de calificare și abilități:

Studii superioare în domeniul contabilității;
Cunoștințe în domeniul legislației fiscale și contabile;
Cunoașterea limbilor română și rusă;
Abilități de operare PC (1C-V.8, Excel, Word);
Experiența în domeniu.

Calități personale:

Onestitate și responsabilitate;
Abilități de comunicare cu clienții;
Capacitatea de a îndeplini sarcinile la timp.

Noi oferim:

Mediu de lucru plăcut într-o echipă tânără, dinamică, profesionistă;
Contract individual de muncă + tot pachetul social;
Program de lucru: Luni-Vineri orele 09:00 - 18:00.

Doar persoanele selectate vor fi contactate pentru un interviu.

Persoanele interesate sunt invitate să transmită un Curriculum Vitae cu poza inclusă, în limba română: la adresa: office@topleasingcredit.md.
E-mail: office@topleasingcredit.md
Tel: (+373 22) 835-820
Adresa: mun. Chișinău, str. Alexandru cel Bun, nr.108/1
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide