Contabil(ă)

„Neolacta” S.R.L.
Oraș: Ialoveni
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: 10000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
CERINȚE DE BAZĂ:
- Studii de specialitate (economice, financiare);
- Experiența anterioară într-o poziție similară constituie un avantaj;
- Atenție la detalii și precizie în lucrul cu cifrele;
- Cunoștințe de operare PC (buna cunoaștere a pachetului MS Office și programului 1 C ).

RESPONSABILITĂȚI:
-Perfectarea și preluarea documentelor primare;
- Verificarea decontărilor cu contragenții;
- Întocmirea foilor de parcurs;
-Alte sarcini specifice funcției, legate nemijlocit cu activitatea contabilității.

OFERIM:
- Program de lucru: luni-vineri, 08.00-17.00;
- Angajare oficială cu pachet social;
- Un loc de muncă stabil într-o companie inovatoare;

Persoanele cointeresate pot expedia CV la adresa de e-mail: contabilitate.neolacta@gmail.com sau sa sune la nr. 067169591
Persoana de contact:
Maria Tîrgoală
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide