Contabil

Oliracont SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Oferim:
- Oportunitatea de dezvoltare profesională in cadrul unei comanii care presteaza servicii de evidentă contabilă pentru companiile cu o gamă largă de domenii de activitate;
- Creştere profesională;
- Pachet salarial atractiv și competitiv începind cu 5000 lei net;
- Oficiul in sectorul centru al mun.Chisinău;
- Program de lucru de luni până vineri de la 09:00 până la 18:00, cu pauză de masă de o oră.

Cerințe faţă de candidaţi:
- Studii superioare economice, colegiale;
- Utilizator al PC (1C, versiunea 7, 8.2, Microsoft Office, Internet)
- Abilităţi înalte de analiză si sinteză
- Persoană onestă, motivată, perseverentă, ambiţioasă.

Responsabilităţi:
- Evidenţa operaţiilor cu numerar şi virament;
- Evidenţa facturilor fiscale;
- Evidenţa debitorilor şi creditorilor;
- Efectuarea inventarierii blanchetelor;
-Verificarea registrelor;

Expediează CV-ul pe adresa electronică olira2011@mail.ru sau la nr. de tel.079395400
Telefon:
+373 793 95 400
Persoana de contact:
Irina
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide