Contabil

TRANSGRAR SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Poziție: Contabil
Locație: Chisinau
Tip: Permanent (full-time)
E-mail: resurse.umane@transgrar.com

Cerinţe:
- Studii economice, specialitatea Finanţe/Evidenţă contabilă
- Experienţă de lucru în funcţie similară nu mai puţin de 1 an sau studii superioare in Contabilitate cu media minima 8.5;
- Cunoaşterea sistemului 1C, Word si Excel
- Cunoaşterea limbii române și ruse
- Cunoaşterea standardelor naționale de contabilitate și a legislaţiei fiscale a RM

Descrierea jobului:
- evidenta documentelor primare;
- evidenta intrarilor valorilor materiale
- recepționarea și verificarea documentelor contabile;
- evidența foilor de parcurs, casarea materialelor aferente exploatării mijloacelor de transport;
- inventarierea periodica a stocurilor,
- verificarea decontarilor cu contragenţii,
- alte sarcini specificate de contabil-sef.

Condiţii:
- Full-time;
- Orarul de lucru: de luni până vineri (09:00-17:30); zile de odihnă: sâmbăta şi duminica
- Colectiv tinar si activ
- Pachet social complet
- Salariu motivant, apreciat în urma negocierii personale
- Lucru intr-un mediu cu ultimele tehnologii si echipamente;
- Conexiune corporativă mobilă
- Pachet salarial motivant, de la 7 000 lei/luna în dependență de experienta

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: resurse.umane@transgrar.com, indicînd POZIŢIA pentru care aplica sau sa apeleze la numarul 0-60-803-380
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide