Contabil

European Drinks Import Export
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Peste 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Angajăm contabil.
Cerinţe:
- Studii economice superioare;
- Experienţa de muncă în calitate de contabil - minim 5 ani.
- Vorbitoare de limba română obligatoriu.

Cunoştinte şi competente:
- Cunoştinţe şi abilităţi în activităţile operaţionale, financiare, fiscale şi statistice;
- Competenţe profesionale în 1C 7.7
- Cunoaşterea tuturor sectoarelor ale contabilităţii;
- O bună cunoaştere a legislaţiei financiar-contabile şi fiscale.
Responsabilitati:
- Evidenţa contabilă şi fiscală ;
- Formarea şi furnizarea informaţiei complete cu privire la situaţia contabilă a companiei ;
- Întocmirea şi prezentarea rapoartelor statistice şi financiare .

Orarul de muncă:
- Full-time: 8.00-17.00 (1 ora pauză de masa), Luni - Vineri;.
Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa electronică: serviciupersonal.europeandrinks@mail.ru

CV-ul obligatoriu va fi în limba română.
Telefon:
+373 691 22 447
Persoana de contact:
Isai Traian
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide