Contabil

Companie Internationala
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:
- Perfectarea, verificarea, prelucrarea documentelor primare;
- Evidenta bunurilor materiale, a mijloacelor fixe, OMVSD;
- Evidenta decontarilor cu clientii, furnizorii companiei;
- Contabilizarea operatiunilor de import;
- Intocmirea darilor de seama fiscale si statistice;
- Alte sarcini specificate de contabilul-sef.

Cerinţe:
- Studii superioare economice;
- Experienta in organizarea proceselor de evidenta contabila si gestionarea fluxului documentar;
- Cunoașterea limbilor română, rusă; engleza – va constitui un avantaj;
- Abilitate si dorinta de munca intensiva. Persoana responsabila si organizata; abilităţi de organizare, planificare și comunicare;
- Bune cunoștințe de operare PC; cunoașterea pachetului MS Office;
- Capacitate de a lucra în echipă;
- Experiența în domeniu – 1-2 ani;

Compania ofera:
- Lucru în oficiu (centrul orasului), cu program complet de la 09:00 la 18:00 (luni-vineri);
- Pachetul oficial de angajare și social în conformitate cu legislația Republicii Moldova;
- Prinz, ceai, cafea, fructe - gratuit;
- Cursuri, traininguri de dezvoltare profesionala; s.a.
Persoana de contact:
Pecari Mariana
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide