Contabil remunerarea muncii

Domeniu financiar
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Îţi doreşti să activezi într-o companie de succes şi să te afirmi pe plan profesional? Atunci aplică pentru funcţia de Contabil remunerarea muncii!

Cerinţe:
- Cunoaşterea legislaţiei muncii şi legislaţiei fiscale;
- Experienţă în domeniu cel puţin 2 ani;
- Studii superioare financiar-contabile;
- Cunoştinţe de operare PC si 1C;
- Capacitatea de organizare, planificare şi analiză;

Responsabilităţi:
- Evidenţa contabilă a salarizării;
- Efectuarea raporturilor lunare, trimestriale şi anuale;
- Întocmirea şi verificarea pontajelor;
- Efectuarea calculului salariilor, concediilor de odihnă, certificatelor medicale;
- Întocmirea diferitor situaţii economico - financiare, contabile solicitate de către departamentele companiei;
- Activarea adeverinţelor de salariat, cereri de concediu;

Compania oferă:
- Salariu motivant (se discuta în cadrul interviului);
- Tichete de masă şi alte beneficii atractive;
- Pachet social;
- Grafic de lucru: 8.00-17.00;

Dacă doreşti să faci parte dintr-o echipă competentă şi o companie cu o poziţie de lider, te invităm să aplici cv-ul la adresa electronică: ocarieradesucces@gmail.com.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide