Contabil operator

Polimontaj SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Выберите график работы
Cerinţe faţă de candidaţi

• Studii superioare în Economie (de preferinţă în Finanţe, Contabilitate)
• Cunostinte avansate PC (MS Office, Excel)
• Cunoștințe de gestionare a bazei de date (1C)
• Cunoasterea limbilor romana si rusa
• Abilitati dezvoltate de comunicare
• Abilități de lucru in excel(nivel avansat)
• Responsabilitate, aptitudini organizatorice, atentie la detalii
• Rezistent la situatii de stress

Activităţi şi responsabilităţi:
• Evidenţa contabilă primară
• Primirea, controlul şi prelucrarea documentaţiei primare(lucru cu facturi de expediţie, documente de casă, de personal, contracte cu contragenţi ş.a.)
• Evidenţa contabilă şi de management
• Participarea la inventarieri
• Oferirea informaţiei necesare utilizatorilor interni şi
externi
• Îndeplinirea instrucţiunilor de serviciu a conducătorului direct si a contabilului-sef

Vă rugăm să transmiteţi CV-ul D-stră însoţit de o fotografiepe adresa electronică hr.reprezentant@yandex.ru
Vă mulţumim anticipat pentru înţelegerea că doar persoanele selectate vor fi invitate la interviu în termen de maxim 7 zile.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide