Contabil - Manager Financiar la RELAXE

Relaxe
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: De la 15000 Până la 20000 MDL
Program de muncă: Full-time
Îți plac cifrele? Știi ce este un bilanț contabil și un flux de numerar ? Îți dorești un post de muncă stabil,intr-o echipă tînără unde mereu ești impus să evoluezi? Află că Compania RELAXE este în căutare de o astfel de persoană!

Responsabilitățile funcționale:

Prelucrarea datelor contabile;
Introducerea documentației primare; facturi si rapoarte de vanzari
Evidenta platilor către furnizori.
Evidenta facturilor.
Evidenta Salariilor

Cerințele față de candidat:

Studii superioare sau medii de specialitate;
Cunoaşterea şi abilitatea de operare în 1C
Responsabilitate, gîndire analitică și dorință de avansare profesională
Abilitati de organizare.
Automobil personal este un avantaj.

Relaxe este Distribuitor de mobilă,textile și decorațiuni .Livrăm un sortiment larg de mărfuri: Saltele,Dormitoare,Scaune,Dulapuri Mese,Huse.Perne,Pilote,Somiere,etc.
Departamentul financiar este alcatuit din 4 oameni iar tu poți fi unul dintre ei!
Vei avea birou separat un salariu decent și posibilitatea de avansare.
Grafic de lucru: Luni-Vineri: 9:00-18:00

Ne aflăm pe Str. Industrială din Chisinau (Ciocana)

Informațiia suplimentară va fi anunțată în cadrul interviului.
Se v-or analiza toate CV urile indiferent de experiența pe care o aveți,așa că

Indrăznește să Transmiți CV pe e-mail: hr@relaxe.md, vei progresa foarte rapid, vei avea un salariu decent, și vei putea testa diferite idei noi!
hr@relaxe.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide