Contabil genaral

Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Alege graficul de munca
Compania solicita specialist pentru postul vacant Contabil general, cu perspectivă de creștere profesională.

Cerinte:
- Studii superioare de profil,
- Utilizator de PC (1.C, Microsoft Office, Excel, Word)
- Experienţă în domeniu minimum 1 an.
-Experiență de utilizare a programului de evidență contabilă 1C 8.1;
- Persoană dinamică, energică, responsabila.

Responsabilități:
-Asigurarea completării documentelor contabile în conformitate cu standartele naționale;
-Pregătirea documentelor primare pentru rapoarte fiscale şi statistice
-Bazele generale ale contabilității.
-Candidatul potrivit va fi selecatat în baza selecțiilor de cv-uri.

Noi oferim:
- Prinz gratuit;
- Salariu competitiv, se discută la interviul de angajare.
- Conditii moderne de lucru.
- Posibilitatatea de a face parte dintr-o echipă unită de profesioniști;
- Locul de muncă Bariera Sculeni;

Asteptăm CV-ul la adresa de e-mail: aura99905@mail.ru
Program de lucru 5 zile lucrătoare pe săptămînă, de la 09.00-18.00.
Telefon:
+373 693 52 095
Persoana de contact:
Aurelia
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide