Contabil-Expert

Taxaco SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
TAXACO SRL este o companie care activează pe piața serviciilor de consultanță, fiscalitate și audit financiar.
Echipa noastră este formată din 30 profesioniști din diferite domenii.
Creștem profesional continuu, reînnoind permanent cunoștințele prin organizarea de seminare interne și participare la seminare externe în domeniile contabilității, auditului și fiscalității, consultarea cu specialiști externi și organele de resort. Portofoliul nostru de clienți include peste 150 de companii rezidente și internaționale, din diferite ramuri economice.
Echipa noastră este în căutarea unui nou membru, la postul de Contabil-Expert.

CANDIDATUL IDEAL

Studii superioare in domeniul finante /contabilitate
Cunoștințe profunde privind Standardele Naționale de Contabilitate
Experienta de lucru in functia de contabil - nu mai putin de 3 ani
Cunoasterea programului 1-C; PC: Word, Excel - nivel avansat
Cunoasterea limbilor romana si rusa, engleza va constitui un avantaj
Grad inalt de responsabilitate si confidentialitate
Gindire analitica, atentie la detalii, onestitate
Abilități de comunicare și interpersonale excelente, cu accent pe deservirea clienților

RESPONSABILITĂȚI PRINCIPALE

Formarea/Prelucrarea documentelor primare
Lucrul cu facturile fiscale
Evidența resurselor financiare și evidența registrelor de casă
Evidența operațiunilor bancare
Operațiuni de import
Verificarea decontărilor cu contragenții
Efectuarea inventarierii
Întocmirea rapoartelor financiare şi statistice

OFERTA NOASTRĂ

Salariu motivant si stabil
Dezvoltare profesionala continua
Lucru intr-o echipa tînara și dinamica
Pachet social complet
Prânz plătit
Program de lucru: luni-vineri, 9:00-18:00
Oficiu – Zity Office

Așteptăm CV-urile voastre cu titlul Contabil-Expert la adresa electronica: office@taxaco.biz.
Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor ficontactați în vederea unui interviu. E-mail: office@taxaco.biz
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide