Contabil-casier

Stronghold SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerințe:
- Studii superioare în domeniul economiei, contabilităţii
- Experiență într-un post similar;
- Experiență de utilizare a programului de evidență contabilă 1C versiunea 7; 8;
- Cunoașterea fluentă a limbilor romană si rusă
- Cunoștințe de operare calculator: MS Office (Excel, Word, etc)
- Persoana ordonată, activă, punctuală, onestă, comunicabilă, cu spirit de echipă

Responsabilități:
- Înregistrarea facturilor fiscale primite de la furnizori
- Verificarea registrului de procurări
- Intocmirea si eliberarea facturilor fiscale cumpărătorilor;
- Verificarea registrului de livrări
- Evidența foilor de parcurs
- Evidența operatiunilor de casa si bancare (inclusiv lucrul cu aparatul de casă)
- Administrarea debitorilor şi creditorilor; verificarea decontărilor reciproce cu aceştia

Condiții:
• Grafic de lucru 9.00 – 18.00, luni – vineri
• Salarii competitive
• Pachet social complet
• Posibilitatea de creștere profesionala si dezvoltarea carierei
• Lucru intr-o echipa tânără si prietenoasa
Cei interesați sunt invitați sa aplice prin transmiterea unui CV la următoarea adresa de email: oxana.barajin@stronghold.md sau nr.fax 022-22-43-20
Telefon:
+373 692 16 030
Persoana de contact:
Oxana Calarasan
Site:
Fax:
022-211180
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide