Conducător auto 18700 | Водитель-экспедитор

Profmet Grup SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 16800 Până la 18700 MDL
Program de muncă: Full-time
Compania oferă:

Angajare oficială și achitarea salariului fără întârzieri 16 800 – 18 700 brut.
Tichete de masă.
Program de lucru: luni-vineri plus 2/4 sâmbete pe lună.
Stabilitate într-o companie cu renume pe piață și un mediu de muncă profesionist.
Posibilități de instruire și dezvoltare profesională continuă.
Parcare dotată cu automobile noi, în stare tehnică bună.

Responsabilități:

Primirea mărfurilor de la depozit în conformitate cu documentele de însoțire.
Livrarea mărfurilor către clienți în conformitate cu rutele aprobate.
Operarea cu facturi și aparatul de casă.
Asigurarea executării livrărilor în termen.
Monitorizarea stării tehnice a vehiculului.

Cerințe față de candidat:

Permis de conducere categoria B, C (MD).
Certificat de competență profesională pentru categoria B,C.
Cunoașterea limbilor română și rusă.
Atenție și responsabilitate.

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa: recrutare@profmet.md.
Detalii la numărul de telefon 078000075 sau 079947888.
Află mai multe detalii despre noi aici:
www.profmet.md

Мы предлагаем:

Официальное трудоустройство и зарплату без задержек 16800 – 18700 лей;
Талоны на питание;
График работы: понедельник-пятница / 2/4 субботы в месяц;
Стабильность в одной из самых крупных и известных компаний в Республике Молдова;
Обучение, возможности для профессионального роста и развития;
Новый автопарк, в хорошем состоянии.

Обязанности:

Получение товара со склада в соответствии с сопроводительными документами;
Доставка товаров клиентам в соответствии с утвержденными маршрутами;
Обеспечение своевременной доставки;
Работа с накладными и кассовым аппаратом;
Мониторинг технического состояния автомобиля.

Требования:

Водительские права категории B, C (MD);
Сертификат профессиональной компетенции для категорий B,C;
Знание румынского и русского языков;
Внимательность и ответственность.

Ждём ваши CV по адресу: recrutare@profmet.md.
По возникшим вопросам, звоните на номер 078000075 или 079947888.
Узнай нас тут:

Notă: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare. E-mail: recrutare@profmet.md
078000075 / 079947888
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide