Бармен ЗП от 13000-15000 лей

Restaurant Nou №14284851, 6 octombrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 13 000 Până la 15 000 MDL
Program de muncă: Full-time
Dispuși să angajăm refugiați
Мы ищем талантливого, опытного и вдохновленного бармена для присоединения к нашей команде.
Если вы обладаете страстью к коктейлям, отличными коммуникативными навыками и способностью работать в команде, то мы ждем тебя)
Обязанности:

Подготовка и сервировка качественных коктейлей и напитков в соответствии с рецептурой ресторана;
Обеспечение высокого уровня обслуживания гостей и поддержание дружественной атмосферы в баре;
Поддержание чистоты и порядка на рабочем месте и в баре;
Сотрудничество с другими членами команды для обеспечения гармоничной работы ресторана.

Требования:

Опыт работы барменом в ресторанной сфере (желательно);
Коммуникабельность и умение работать в команде;
Посменный график работы.

Мы предлагаем:

Конкурентную заработную плату от 13000-15000 лей;
Возможности профессионального роста;
Дружелюбную атмосферу работы;
Транспорт до дома за счет компании;
Оплачиваемая стажировка.

Если вы готовы принять вызов и присоединиться к нашей команде, отправьте ваше резюме или позвоните по номеру 060777582.

Мы ждем именно вас!

Suntem în căutarea unui barman talentat, cu experiența și inspirat care să se alăture echipei noastre.

Dacă aveți o pasiune pentru cocktailuri, abilități excelente de comunicare și capacitatea de a lucra in echipă, vă așteptăm)

Responsabilități:

Pregătirea și servirea băuturilor de calitate în conformitate cu rețeta restaurantului;
Asigurarea unui nivel înalt de deservirea pentru oaspeții noștri și menținerea unei atmosfere prietenoase la bar;
Menținerea ordinea si curățeniei la locul de munca;
Cooperarea cu ceilalți membri ai echipei pentru a asigura funcționarea armonioasă a restaurantului.

Cerințe:

Experiență in domeniu (constituie un avantaj);
Abilități de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă;
Program de lucru in ture.

Oferim:

Salariu competitiv de la 13000-15000 de lei;
Oportunități de creștere profesională;
Atmosferă de lucru prietenoasă;
Transport asigurat de companie până acasă;
Stagiu plătit.

Dacă ești pregătit să accepți provocarea și să te alături echipei noastre, trimite-ne CV-ul tău sau sună la 060777582.

Te așteptăm! Телефон: 060777582
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide