Asistent(ă) / ajutor contabil(ă)

Ceeportex
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Responsabilități principale :

- Prelucrarea documentelor primare
- Lucrul cu facturile fiscale;
- Introducerea datelor în program;
- Colectarea și completarea foilor de parcurs.

Cerințe pentru candidați :

- Studii superioare finalizate sau în curs ( contabilitate , economie , finanțe ) sau Cursuri specializate .
- Cunoașterea limbilor română și rusă
- Bune abilități de utilizare a calculatorului (1C,Word, Excel)
- Atitudine responsabilă față de munca și orientare spre rezultate
- Experiența într-un post similar este binevenită

Oferim :

- Loc de muncă într-un birou lîngă or. Sângera,
Program de lucru 5/2, de la 08:00 la 17:00
- Salariu motivant (salariul inițial va fi stabilit în baza rezultatelor interviului);
- Angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social în conformitate cu legislația RM;
- Loc de muncă stabil și pe termen lung într-o companie de încredere.

Oficiul se află pe Șoseaua Muncesti la intrare în or. Sângera.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email
dascalciuc.maria@yahoo.ro sau să sune direct la nr de telefon 069 322 153
Telefon:
+373 693 22 153
Persoana de contact:
T. Rodica
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide