Asistent/ă personal/ă

Felicia - reteaua de farmacii №14664856, 2 octombrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Dacă ești carismatic/ă și bine organizat/ă, atunci hai în echipa noastră!
Aplică acum pentru funcția de Asistent/ă Personal/ă.
Suntem dornici să te cunoaștem!
Responsabilități:

Recepționarea/redirecționarea sunetelor de intrare.
Înregistrarea, gestionarea și repartizarea corespondenței managerului superior.
Întocmirea și redactarea corespondenței de afaceri la solicitare.
Organizarea și pregătirea întâlnirilor de afaceri organizate în oficiu
Organizarea și sistematizarea documentației interne a companiei.
Recepția și distribuirea documentelor către departamentele interne.
Controlul și achiziția consumabilelor de birou.

Cerințe:

Persoană tânără, responsabilă, creativă, comunicabilă.
Experiență la un post similar constituie un avantaj.
Cunoașterea obligatorie a limbii: română, rusă și engleză.
Cunoștințe avansate de operare PC.
Cunoștințe de management, secretariat.
Abilitați de coordonare, planificare și organizare.

Oferim:

Pachet social complet.
Salariu oficial.
Condiții de muncă plăcute.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, nu ezita să aplici CV-ul la poșta electronică info@felicia.md. E-mail: info@felicia.md
060516065
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide