Ajutor contabil-șef

Companie Comercială
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Oferim:
salariu motivant;
posibilitate de promovare în funcția de contabil-șef;
program de muncă: luni-vineri, 8:00-17:00 sau 9:00-18:00
lucru într-o echipă tînără, dinamică și prietenoasă;
oficiu amplasat în sec. Botanica, Porțile Orașului.

Responsabilități:
organizarea corectă a evidenţei contabile în conformitate cu legislația în vigoare (import și comerț);
cunoașterea 1С управление торговлей constituie un avantaj.

Candidatul ideal:
cunoaște excelent standardele de contabilitate și legislația fiscală în vigoare;
are studii superioare economice;
deține o experiență de muncă min. 3 ani;
gîndire analitică și atenție sporită la detalii;
responsabil, corect și profesionist.

Candidații interesați pot trimite CV-ul cu indicarea funcției pentru care candidează la adresa: munteanliuba18@gmail.com

069 55 08 11
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide