Administrator camione

Ex-Transbug
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 20000 Până la 40000 MDL
Program de muncă: Full-time
Compania „Ex-Transbug” își mărește echipa, suntem in căutarea unui coleg/ colegă.

Vino în echipa noastră și beneficiază de:

salariu competitiv plătit la timp, avansuri și bonusuri
angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social integral
posibilități de creștere și dezvoltare în cadrul companiei
abonament telefonic, acces la diverse burse de transport europene, clienți fideli.

Cerințe:

Cunoașterea obligatorie a limbii română, și rusă, alte limbi prezintă un avantaj.
Experiența ca șofer, mecanic sau în domeniul logisticii (cunoasterea procesului de transportarea internationala de marfuri și deservirea camionelor).
Abilități de comunicare, organizare și planificare.
Categoria B, C, E este obligatorie

Responsabilități:

Monitorizarea șoferilor, organizarea și planificarea rutelor, organizarea descărcărilor.
Controlul șoferilor, stării tehnice a camioanelor și documentelor.
Pregătirea actelor necesare pentru fiecare rută.

Trimite CV-ul la adresa de e-mail: extransbug@gmail.com, sau dacă ești convins că ai fi candidatura ideală suna direct la 069665171 -Andrei. Telefon: 069665171
Persoana de contact: Buga Andrei
E-mail: extransbug@gmail.com
Telefon:
069665171
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide